Biežāk uzdotie jautājumi

Sociālo mediju mārketings

1. Sākotnējo datu izpēte
Pēc iespējas vairāk cenšamies uzzināt par uzņēmuma precēm/pakalpojumiem, klientiem un konkurentiem. 

2. Mērķauditorijas izpēte un mērķu formulēšana saskaņā ar S.M.A.R.T.
Pēc tam, kad ir skaidra uzņēmuma darbība, tiek izvirzīti galvenie reklāmas un uzņēmuma mērķi un tiek veidots tipiskais mērķauditorijas pārstāvja tēls. 

3. SMM plāna izveide un reklāmas stratēģija
Tiek veidots satura plāns ar reklāmas sludinājumu tekstiem, bildēm, video u.c. Tiek noteikts tonis kādā tiek uzrunāta mērķauditorija, reklāmas motīvs un stratēģija.

4. SMM plāna optimizācija
Pēc tam, kad sagatavots SMM plāna alfa variants, ir vērts pārbaudīt vai tas atbilst uzstādītajiem uzdevumiem un mērķiem. Iespējams, mainot reklāmas uzstādījumus un parametrus ir iespējams palielināt reklāmas efektivitāti. 

5. SMM plāna realizācija
Ar pilnībā gatavu SMM plānu strādā reklāmas izvietošanas speciālists jeb SMM menedžeris.

6. SMM plāna korekcija
Pēc realizētā SMM plāna izpētes tiek veikta tā korekcija, ar mērķi optimizēt atlikušās reklāmas kampaņas daļas efektivitāti vai arī nodrošināties ar efektīvu plānu nākotnes reklāmas kampaņai ar līdzīgiem datiem un parametriem.

Reklāmas budžets + darbs. Atkarībā no vēlamajiem rezultātiem, bet minimums ir 180.00 / mēnesī par reklāmas sludinājumu uzrakstīšanu un izvietošanu. Šī kampaņa tiks uzraudzīta, optimizēta un katra mēneša beigās Jūs saņemsiet efektivitātes atskaiti ar analītiku.

Pirmie pozitīvie rezultāti būs redzami jau pēc dažām stundām. Tas izpaudīsies kā lietotāju aktivizēšanās – parādīsies jauni sekotāji, cilvēki dalīsies ar saturu un atzīmēs ar patīk.

PS: Mūsu darbības ir legālas. Mēs nepārkāpjam noteiktās normas.

Jā, varam piesaistīt sekotājus no konkrēta pilsētas vai rajona. Pielietotie rīki ļauj atlasīt pēc atrašanās vietas, vecuma, dzimuma, interesēm u.c kritērijiem. Tos mēs  izvēlamies kad veicam mērķauditorijas izpēti un izveidojam tipisko mērķauditorijas pārstāvja tēlu.

WEB izstrāde un labojumi

1. Anketa / Brīfs.
Aizpildās anketa ar galvenajām vadlīnijām, kuras nosaka pasūtītājs. Tiek ievākta informācija par vēlamo struktūru, saturu un dizainu. Tiek izvirzītas idejas par vēlamo funkcionalitāti. Tiek apspriesti termiņi un līguma nosacījumi.

2. Sākas digitālā satura vākšana
Pasūtītājs apkopo visu esošo saturu vienā failā un nosūta mums, logo, bildes, video, tekstus u.c. saturu, kas būs nepieciešami mājaslapas izstrādei. 

3. Sākotnējo datu izpēte
Pēc iespējas vairāk cenšamies uzzināt par uzņēmuma vērtībām un  mērķiem. Pētam tirgu, uzņēmuma darbības sfēru un mēģinam noteikt mājaslapas vīziju ņemot vērā visus brīfā iekļautos nosacījumus.

4. Mājaslapas koncepts
Pasūtītājam tiek piedāvāts mājaslapas koncepts apstiprinājumam. Pēc tam, kad apstiprinājums ir pieņemts var sākties darbu izpilde.

5. Digitāla satura apkopošana un izstrāde
Pārliecinamies, ka mums ir visi nepieciešamie teksti, bildes, video u.c faili, kuri liksies mājaslapā. Ja vajadzīgie faili vēl nav, tad taisam paši. Bildējam, filmējam video, zīmējam ikonas un rakstam tekstus.

6. Mājaslapas izstrāde
Pēc tam, kad viss digitālais saturs ir apkopots, tiek izstrādāta mājaslapa un viss saturs tiek pievienots. Pēc mājaslapas izstrādes beigām, nosūtām to pasūtītājiem apstiprinājumam un liekam mājaslapu uz izvēlētā hostinga un domēna.

Jā, jo mājaslapa būs uz WordPress bāzes vai arī uz Jūsu vēlamās satura vadības sistēmas. SVS ir labas ar to, ka ļauj ērti pievienot saturu mājaslapā, pievienot jaunu funkcionalitāti bez programmēšanas prasmēm. Varēs viegli atjaunot mājaslapu saturu un mainīt krāsas, logo u.c. 

Izvērtējot pasutītāja budžeta iespējas – piedāvāsim visizdevīgāko risinājumu.
Minimālā cena ir 360.00 par vizītkartes mājaslapu. Ja runa iet par lielākām mājaslapām vai interneta veikaliem, tad cena ir atkarīga no lappušu skaita un funkcionalitātes. 

Jā, varam veikt Jūsu esošas mājaslapas auditu un atrast vājos punktus, kurus piedāvāsim izlabot. 
Veicam pamata SEO optimizāciju.
Ja priekš SEO nepieciešams izbūvēt iekšējās un ārējās saites, tad tas ir diezgan ilgs process, kurš var ilgt vairāk par mājaslapas istrādi.