Pakalpojumi

SMM UN IESAISTOŠS SATURS

Iesaistoši reklāmas sludinājumu ieraksti. Lielisks interaktīvs saturs un patīkama atmosfēra ērtai komunicēšanai ar uzņēmuma lapu Facebook, Instagram u.c.

PROGRAMMĒŠANAS PAKALPOJUMI

Iespēja izveidot unikālas klientu pierakstu formas ar laika un datuma pierakstu. Kā arī klientu kabinetus ar iespēju piereģistrēties un pieteikties pakalpojumam/precei.

MĀJASLAPU OPTIMIZĀCIJA

Ātruma optimizācija ir svarīga, jo lēns mājaslapas ielādes ātrums ir kritisks rādītājs uzņēmumam. Labs SEO nozīme daudz potenciālo klientu un pasūtījumu.

WEB LAPAS UN LABOJUMI

Lendingu, mājaslapu izstrāde un labojumi uz satura vadības sistēmas. Ar klientu formām, analītikas skriptiem un SEO. Neliels izstrādes laiks un pieejama cena.

2. STRATĒĢIJA

Pētam uzņēmuma tirgu un galvenos mērķus. Nosakam mērķauditoriju, izveidojam mērķauditorijas pārstāvja tēlu un būvējam vienkāršu un saprotamu darbības plānu, lai veiksmīgi realizētu projektu.

3. PLATFORMAS

Atkarībā no uzņēmuma mērķiem un mērķauditorijas īpašībām mēs veidojam digitālās vides ekosistēmu, kura sastāv no grupām un lāpām sociālajos medijos, lendingiem, mājaslapām u.c.

4. KAMPAŅAS

Izvēlētās stratēģijas ietvaros tiek realizēta reklāmas kampaņa, kura nogādā informāciju vajadzīgajai auditorijai. Jāmaksā par katru klikšķi un tad kad prospekts izrādījis interesi par uzņēmumu.

KLIENTI UN SADARBĪBAS PARTNERI