Pakalpojumi

SMM UN IESAISTOŠS SATURS

Iesaistoši reklāmas sludinājumu ieraksti. Lielisks interaktīvs saturs un patīkama atmosfēra ērtai komunicēšanai ar uzņēmuma lapu Facebook, Instagram u.c.

KICKSTARTER KAMPAŅAS

Pūļa finansējuma kampaņa ir lieliska reklāma. Jāgatavojas vismaz mēnesis. Pirms kampaņas ir jābūt gatavam paskaidrojošam uzņēmuma video un teksta saturam.

INFLUENCERU MĀRKETINS

Vietējie dzīvesstila un modes blogeri ir burvīga iespēja ēdiena ražotājiem un modes dizaineriem piedāvāt savu preci caur blogiem un sociālo tīklu kontiem.

WEB LAPAS UN LABOJUMI

Lendingu, mājaslapu izstrāde un labojumi uz satura vadības sistēmas. Ar klientu formām, analītikas skriptiem un SEO. Neliels izstrādes laiks un pieejama cena.

KOMPLEKSĀ ZĪMOLA APKALPOŠANA DIGITĀLAJĀ VIDĒ

No stratēģijas līdz konkrētiem rīkiem

1. DIGITĀLĀ VIDE

2. STRATĒĢIJA

Pētam uzņēmuma tirgu un galvenos mērķus. Nosakam mērķauditoriju, izveidojam mērķauditorijas pārstāvja tēlu un būvējam vienkāršu un saprotamu darbības plānu, lai veiksmīgi realizētu projektu.

3. PLATFORMAS

Atkarībā no uzņēmuma mērķiem un mērķauditorijas īpašībām mēs veidojam digitālās vides ekosistēmu, kura sastāv no grupām un lāpām sociālajos medijos, lendingiem, mājaslapām u.c.

4. KAMPAŅAS

Izvēlētās stratēģijas ietvaros tiek realizēta reklāmas kampaņa, kura nogādā informāciju vajadzīgajai auditorijai. Jāmaksā par katru klikšķi un tad kad prospekts izrādījis interesi par uzņēmumu.

KLIENTI UN SADARBĪBAS PARTNERI